Zdalne szkolenia BHP w formie e-learningu – dlaczego warto z nich skorzystać?
 

Zdalne szkolenia BHP w formie e-learningu – dlaczego warto z nich skorzystać?

Zdalne szkolenia BHP w formie e-learningu – dlaczego warto z nich skorzystać?

Pandemia koronawirusa i związane z nią nieustanne problemy kadrowe mają ogromny wpływ na nacisk w odniesieniu do pracy zdalnej. Ten sposób pełnienia obowiązków wcale nie musi wiązać się z zastojem zawodowym i brakiem kształcenia pracowników, również w kwestiach BHP. Inżynieria BHP przygotowała specjalistyczną platformę e-learningową, dzięki której Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli wygodnie odbyć szkolenie BHP. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z takiej usługi.

Zdalnie przeprowadzane szkolenia wstępne i okresowe

Wstępne oraz okresowe szkolenie każdego pracownika to wymóg, który stawia się przed pracownikiem, jak i pracodawcą. Pracownik nie może rozpocząć pracy bez szkolenia BHP, pracodawca nie może pracownika dopuścić do pracy bez ważnych szkoleń BHP.

W dobie pandemii, gdy wielu pracowników działa jedynie w formie zdalnej i nawet rozmowy rekrutacyjne są przeprowadzane w ten sposób, my, jako Inżynieria BHP, wychodzimy do Ciebie z nowoczesnym rozwiązaniem. Każdego Twojego pracownika przeszkolimy zarówno w zakresie początkowym, jak i uzupełniającym z wiedzy i przepisów BHP obowiązujących w Twojej firmie.

Co Ty i Twoi pracownicy zyskacie dzięki e-learningowi

Zdalne szkolenia BHP nie powstały wyłącznie z myślą o rozwiązaniach, które mają zagwarantować przeszkolenie nowych pracowników. Sama platforma będzie dla Ciebie zdecydowanie większym wsparciem. Dzięki wykwalifikowanej i odpowiednio przygotowanej kadrze możesz liczyć na:

  • szkolenia okresowe dla każdego typu zajmowanych stanowisk;
  • profesjonalne szkolenia uzupełniające;
  • szkolenia stanowiskowe dla pracowników administracyjnych, biurowych oraz fizycznych;
  • szkolenia specjalistyczne – tematyczne.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Jakość szkoleń organizowanych poprzez platformę e-learningową nie odbiega od tych przeprowadzanych stacjonarnie. Wszystko dzięki wyspecjalizowanej kadrze, która nie tylko ma odpowiednią wiedzę, ale również umiejętnie potrafi ją przekazać. Możesz więc być pewny, że poziom e-szkolenia jest bardzo wysoki.

Nie bez znaczenia w tym przypadku jest również bezpieczeństwo. W czasie pandemii bardzo doceniana jest możliwość zarówno pracy, jak i podnoszenia swoich kwalifikacji w trybie zdalnym.

Szkolenia BHP w formie e-learningu zapewniają Twoim pracownikom większe poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu pracownik wie, że jego zdrowie jest ważne dla pracodawcy. Możesz być więc pewny, że osoby zatrudnione w Twojej firmie docenią takie rozwiązania.

Sprawdź i skorzystaj

Przeprowadzenie szkoleń BHP poprzez platformę e-learningową to najlepsze rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Ograniczenie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa należy do obowiązków nas wszystkich. Decydując się na nasze szkolenia BHP w trybie online, zapewniasz bezpieczeństwo pracownikom Twojej firmy.

Nie czekaj! Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować poprzez nasze szkolenia BHP online.Zadzwoń teraz