O nas

Naszym celem jest BEZPIECZEŃSTWO
Ofertę kierujemy przede wszystkim do pracodawców, bo to właśnie oni zobligowani są do zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy i zorganizowania odpowiednich szkoleń pracowników.

Inżynieria BHP Sp. z o.o. jest firmą, której celem jest wspieranie przedsiębiorców w realizacji obowiązków BHP, wynikających z litery prawa oraz pracowników w bezpiecznym i właściwym wykonywaniu swoich zadań w środowisku pracy. Cel ten realizujemy na wiele sposobów, jak choćby zapewnienie kompleksowej obsługi BHP dla każdego rodzaju przedsiębiorstw, prowadzenie regularnych szkoleń oraz audytów BHP, jak również poprzez nadzorowanie funkcjonujących w dużych firmach komórek służb BHP.
BHp11
Inną formą wsparcia dla przedsiębiorcy, w ramach której oferujemy profesjonalną pomoc, jest pozyskiwanie dofinansowań na zakup maszyn, urządzeń oraz wyposażenia służącego poprawie stanu BHP w firmie (dofinansowania z ZUS) oraz dofinansowań na cele szkoleniowe i podnoszące kompetencje pracowników, z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Oprócz pozyskiwania środków, możemy zaoferować Państwu również przeprowadzenie profesjonalnych kursów zawodowych dla pracowników (szczegóły w zakładce oferta).
Współpraca z Nami zagwarantuje Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę w ramach BHP oraz umożliwi skuteczne pozyskanie wsparcia finansowego na wdrożenie nowych technologii w przedsiębiorstwie, jak również przeprowadzenie szkoleń zawodowych, umożliwiających pozyskanie niezbędnych kompetencji i uprawnień przez pracowników.

Nasz zespół

male

Łukasz Rublewski

Prezes Zarządu
biuro@inzynieriabhp.pl
female

Kinga Rublewska

Wiceprezes Zarządu
kinga.rublewska@inzynieriabhp.pl
female

Inga Kyzioł

Specjalista ds. BHP
inga.kyziol@inzynieriabhp.pl
male

Michał Hoppe

 Specjalista ds. BHP
michal.hoppe@inznieriabhp.pl
male

Lech Mieszkowski

 Specjalista ds. BHP
lech.mieszkowski@inzynieriabhp.pl
male

Mateusz Sutowski

Specjalista ds. BHP
mateusz.sutowski@inzynieriabhp.pl
female

Martyna Sosnowska

Inspektor ds. BHP
m.sosnowska@inzynieriabhp.pl
female

Kamila Sondej

Inspektor ds. BHP
kamila.sondej@inzynieriabhp.pl
female

Weronika Grzegowska

Specjalista ds. Szkoleń
szkolenia@inzynieriabhp.pl
male

Jarosław Jarzyński

Specjalista ds. BHP
jaroslaw.jarzynski@inzynieriabhp.pl
female

Weronika Runtz

Pracownik
weronika.runtz@inzynieriabhp.pl
male

Mateusz Kot

Główny Specjalista ds. BHP
mateusz.kot@inzynieriabhp.pl
female

Dorota Dybowska

Specjalista ds. Administracji
dorota.dybowska@inzynieriabhp.pl
male

Wojciech Piszczatowski

Główny Specjalista ds. BHP
wojciech.piszczatowski@inzynieriabhp.pl
634

Zadowolonych klientów

30000

Przeprowadzonych szkoleń

100000

Przeszkolonych pracowników

Jesteśmy członkami następujących organizacji biznesowych

Pracodawcy Pomorza

Kaszubski Związek Pracodawców

BNI

Towarzystwa Biznesowe

Izba Zaangażowanego Biznesu

Przedsiębiorcze Trójmiasto

Pełen profesjonalizm usług

Nasi specjaliści w pełni dostosowują się do potrzeb Klientów i pozostają do ich dyspozycji zarówno
w ramach jednorazowych zleceń, jak i stałej kompleksowej obsługi
Call Now ButtonZadzwoń teraz