O nas

Naszym celem jest BEZPIECZEŃSTWO
Ofertę kierujemy przede wszystkim do pracodawców, bo to właśnie oni zobligowani są do zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy i zorganizowania odpowiednich szkoleń pracowników.

Inżynieria BHP Sp. z o.o. jest firmą, której celem jest wspieranie przedsiębiorców w realizacji obowiązków BHP, wynikających z litery prawa oraz pracowników w bezpiecznym i właściwym wykonywaniu swoich zadań w środowisku pracy. Cel ten realizujemy na wiele sposobów, jak choćby zapewnienie kompleksowej obsługi BHP dla każdego rodzaju przedsiębiorstw, prowadzenie regularnych szkoleń oraz audytów BHP, jak również poprzez nadzorowanie funkcjonujących w dużych firmach komórek służb BHP.
BHp11
Inną formą wsparcia dla przedsiębiorcy, w ramach której oferujemy profesjonalną pomoc, jest pozyskiwanie dofinansowań na zakup maszyn, urządzeń oraz wyposażenia służącego poprawie stanu BHP w firmie (dofinansowania z ZUS) oraz dofinansowań na cele szkoleniowe i podnoszące kompetencje pracowników, z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Oprócz pozyskiwania środków, możemy zaoferować Państwu również przeprowadzenie profesjonalnych kursów zawodowych dla pracowników (szczegóły w zakładce oferta).
Współpraca z Nami zagwarantuje Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę w ramach BHP oraz umożliwi skuteczne pozyskanie wsparcia finansowego na wdrożenie nowych technologii w przedsiębiorstwie, jak również przeprowadzenie szkoleń zawodowych, umożliwiających pozyskanie niezbędnych kompetencji i uprawnień przez pracowników.

Nasz zespół

InzynieriaBHP_Lukasz

Łukasz Rublewski

Prezes Zarządu
biuro@inzynieriabhp.pl
InzynieriaBHP_Kinga

Kinga Rublewska

Wiceprezes Zarządu
kinga.rublewska@inzynieriabhp.pl
InzynieriaBHP_Inga

Inga Kyzioł

Specjalista ds. BHP
inga.kyziol@inzynieriabhp.pl
Michal

Michał Hoppe

 Specjalista ds. BHP
michal.hoppe@inznieriabhp.pl
InzynieriaBHP_Leszek

Lech Mieszkowski

 Specjalista ds. BHP
lech.mieszkowski@inzynieriabhp.pl
InzynieriaBHP_Mateusz

Mateusz Sutowski

Specjalista ds. BHP
mateusz.sutowski@inzynieriabhp.pl
Maciej Moch

Maciej Moch

Specjalista ds. BHP
maciej.moch@inzynieriabhp.pl
kamila sondej 2

Kamila Sondej

Inspektor ds. BHP
kamila.sondej@inzynieriabhp.pl
female

Weronika Grzegowska

Specjalista ds. Szkoleń
szkolenia@inzynieriabhp.pl
male

Jarosław Jarzyński

Specjalista ds. BHP
jaroslaw.jarzynski@inzynieriabhp.pl
Weronika Runtz

Weronika Runtz

Pracownik działu BHP
weronika.runtz@inzynieriabhp.pl
mateusz kot

Mateusz Kot

Główny Specjalista ds. BHP
mateusz.kot@inzynieriabhp.pl
Dorota poprawione zdjecie

Dorota Dybowska

Specjalista ds. Administracji
dorota.dybowska@inzynieriabhp.pl
male

Krzysztof Dąbski

Główny specjalista ds. BHP, Inspektor PPOŻ
krzysztof.dabski@inzynieriabhp.pl
male

Wojciech Piszczatowski

Główny Specjalista ds. BHP i PPOŻ
Wojciech.piszczatowski@inzynieriabhp.pl
634

Zadowolonych klientów

30000

Przeprowadzonych szkoleń

100000

Przeszkolonych pracowników

Jesteśmy członkami następujących organizacji biznesowych

Pracodawcy Pomorza

Kaszubski Związek Pracodawców

BNI

Towarzystwa Biznesowe

Klub Przedsiębiorczości

Izba Zaangażowanego Biznesu

Przedsiębiorcze Trójmiasto

Pełen profesjonalizm usług

Nasi specjaliści w pełni dostosowują się do potrzeb Klientów i pozostają do ich dyspozycji zarówno
w ramach jednorazowych zleceń, jak i stałej kompleksowej obsługi
Call Now ButtonZadzwoń teraz