Współpraca BHP tworzywa sztuczne - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto
 

Współpraca BHP tworzywa sztuczne – Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

BHP tworzywa sztuczne

Współpraca BHP tworzywa sztuczne – Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Świętujemy trzecią rocznicę  naszego stałego nadzoru BHP  w firmie Europlastic Polska Sp. z o.o., działającej w branży tworzyw sztucznych.
Firma powstała na początku 2005 roku w wyniku wieloletniej współpracy kilku przyjaciół. Przez lata swojej działalności zyskała silną markę w branży i kilkukrotnie była uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu. Dziś Europlastic Polska to hale produkcyjne i magazyny 🏭 o łącznej powierzchni 3000m2 z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Ideą firmy jest hasło: „Tworzymy dbając o środowisko!”, więc do zagadnienia tworzyw sztucznych podchodzi dwutorowo.
 Po pierwsze recykling!
Europlastic wytwarza regranulat LDPE, HDPE, PP w oparciu o surowce wtórne, dbając w ten sposób o środowisko naturalne . Dzięki zastosowaniu precyzyjnego systemu dozowania barwnika oraz jednolitości przetwarzanych surowców wtórnych, Spółka produkuje powtarzalny oraz mający dowolną barwę produkt finalny.
Po drugie produkcja!
Spółka specjalizuje się w produkcji doniczek rozsadowych wykorzystywanych w szkółkarstwie i ogrodnictwie , doniczek wiszących, mis na chryzantemy i skrzynek na pieczarki. Dzięki dużemu parkowi wtryskarek firma Europlastic jest w stanie wykonać niemal wszystko z plastiku.
Do produkcji wyrobów wykorzystywane są recyklaty oraz surowce, które w całości można powtórnie przetworzyć.
Zapewne tej wiosny wielu z nas miało już w rękach wyrób Europlastic, kupując np. bratki do upiększenia balkonu czy ogrodu.
Zapraszamy firmy produkcyjne do współpracy! Pomożemy prowadzić Wasz biznes bezpiecznie!
biuro@inzynieriabhp.pl
791-550-140


Zadzwoń teraz