Współpraca BHP - Pekabex - Obsługa BHP
 

Współpraca BHP – Pekabex – Obsługa BHP

Pekabex

Współpraca BHP – Pekabex – Obsługa BHP

💥 Miło nam poinformować o naszym kolejnym kompleksowym nadzorze BHP świadczonym dla firmy Pekabex. Pod czujnym okiem naszych inspektorów budowany jest Park logistyczny z częścią biurową w Bąkowie przy ul. Ordynackiej, którego inwestorem jest 7R Projekt 57 Sp. z o.o.
🏗 Grupa Pekabex jest czołowym graczem na rynku nowoczesnego budownictwa systemowego w Polsce. Działa na rynku krajowym i zagranicznym od 49 lat, tworząc miejsca pracy dla ponad 2.100 osób.
Dostarcza rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji żelbetowych w oparciu o technologię prefabrykacji elementów. Wytwarza elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie:
👉 wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi),
👉 inżynieryjnym (np. mosty, tunele)
👉 na potrzeby projektów nietypowych.
Powstające centrum logistyczne 7R City Park Gdańsk South II zaoferuje swoim klientom nowoczesną powierzchnię magazynową do wynajęcia. Wysokość składowania do 10 m i rozstaw słupów 22,6 m x 12 m umożliwi aranżację przestrzeni dopasowaną do indywidualnych potrzeb przyszłych użytkowników. 👌
Atrakcyjna lokalizacja, dostęp do najważniejszych dróg i autostrad oraz komunikacji miejskiej to niewątpliwe atuty wznoszonego obiektu.
Zadbamy o bezpieczeństwo w Waszych firmach wykonawczych❗ Zapraszamy do kontaktu👇
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543
Fot. Pekabex


Zadzwoń teraz