Współpraca BHP - Gruba Recykling Sp. z o.o - Obsługa BHP
 

Współpraca BHP – Gruba Recykling Sp. z o.o – Obsługa BHP

Gruba

Współpraca BHP – Gruba Recykling Sp. z o.o – Obsługa BHP

🤩 Przekazujemy Wam radosną informację, że właśnie rozpoczęliśmy współpracę z Gruba Recykling Sp. z o.o. z Gościcina i świadczymy im kompleksową obsługę w zakresie BHP ⛑.
🤝 Spółka została założona przez braci Gruba, których nazwisko do dziś tworzy markę firmy. Od początku przywiązywała dużą wagę do uczciwości i rzetelności, tworząc w ten sposób wyjątkową kulturę organizacji. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, dlatego może zaoferować wysokie ceny, zgodne z notowaniami giełdy metali w Londynie (LME).
♻ Działalność Gruba Recykling koncentruje się na wspieraniu firm w minimalizowaniu ilość odpadów i redukcji ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Podstawą jej działania jest skup kabli miedzianych na terenie całej Polski i ich recykling.
Obecnie posiada linię technologiczną umożliwiająca przerób 500 ton w skali miesiąca, co plasuje ją w czołówce największych w Europie Środkowej firm w tej branży. Jej odbiorcami są największe europejskie huty, a dostawcami dziesiątki firm z całej Europy oraz Stanów Zjednoczonych.
Ze złomu kablowego uzyskuje wysokiej jakości materiały, które mogą być ponownie wykorzystane:
👉 granulat miedziany typu I i II.
👉 przemiał PVC.
Skontaktuj się z nami, jeśli nie masz pewności, czy Twoja firma działa bezpiecznie❗
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz