Obsługa BHP - Firma budowlana Trasko.
 

Współpraca BHP Firma Budowlana Trasko

Trasko Invest

Współpraca BHP Firma Budowlana Trasko

 Cieszymy się ogromnie z nawiązania współpracy 🤝 z firmą Trasko-Invest Sp z o.o. z Ostrzeszowa w zakresie nadzoru BHP ⛑ przy budowie centrum logistycznego w Toruniu. Inwestorem tego projektu są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, a generalnym wykonawcą nasz nowy partner.
Projekt obejmuje rozbudowę Zakładów o halę magazynową wysokiego składowania i budynek pompowni przeciwpożarowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Hala wysokiego składowania będzie miała powierzchnię 2695m2 i wysokość ponad 30m. Funkcjonowanie magazynu będzie oparte o najnowsze technologie magazynowania, polegające na w pełni zautomatyzowanej obsłudze przez roboty. Wykorzystane zostaną systemy cyber-fizyczne z IIoT (Industrial Internet of Things) oraz nowe metody organizacji produkcji.
Firma Trasko od ponad 20 lat świadczy usługi generalnego wykonawstwa na polskim rynku, jak również poza granicami naszego kraju, głównie w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. Zrealizowała już ponad 500 projektów. Specjalizuje się w halach stalowych oraz innych obiektach budowlanych i przemysłowych.
Realizuje wszystkie etapy inwestycji :
✔ koncepcja
✔ projekt budowlany
✔ projekt wykonawczy
✔ realizacja budowy
✔ wykończenie „pod klucz”🗝.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy budowlane🧱. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze❗
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz