Współpraca BHP - Artex - Obsługa BHP
 

Współpraca BHP – Artex – Obsługa BHP Pruszcz Gdański

Współpraca BHP – Artex – Obsługa BHP Pruszcz Gdański

Czy klient może być stały, a jednocześnie nowy?
W odniesieniu do firmy Artex z Pruszcza Gdańskiego tak byśmy to określili.
🤝 Nasza biznesowa znajomość rozpoczęła się od pozyskania dla nich prawie 300 tys. zł dofinansowania z ZUS na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy.
💥Kilka miesięcy później nasze biznesowe drogi znowu się zbiegły, gdy pomogliśmy im uzyskać dofinansowanie na poziomie nieco ponad 100 tys. zł. w ramach KFS ( Krajowego Funduszu Szkoleniowego).
✍️Napisaliśmy dla firmy nieodpłatnie wniosek oraz przeprowadziliśmy specjalistyczne szkolenia zawodowe potwierdzone certyfikatami międzynarodowymi. Spawacze nabyli uprawnienia w metodach 11, 135, 136. Ponadto część pracowników ukończyła szkolenia cięcia gazowego jak również kursy sygnalisty hakowego.
🦺 Po niedługim czasie właściciel zwrócił się do nas o objęcie jego firmy stałym nadzorem BHP i w ten sposób został naszym „nowym” klientem.
Artex jest jedną z największych firm instalacyjnych w Pruszczu Gdańskim, zatrudniającą ponad 100 pracowników. Specjalizuje się w wykonaniu instalacji sanitarnych, grzewczych, chłodniczych oraz wentylacyjnych w różnego typu obiektach budowlanych.
🏆 Może pochwalić się swoimi realizacjami m.in. w biurowcu Olivia Star w Gdańsku Oliwie oraz w Centrach Logistycznych 7r Logistic w Swarożynie i w Kowalach II.
Zadbamy o bezpieczeństwo w Waszych firmach wykonawczych❗ Zapraszamy do kontaktu👇
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543
Fot. Artex Sp. z o.o.
Artex1
Artex4
Atrex3


Zadzwoń teraz