WAMA Polska Sp. z o.o. – Obsługa BHP

WAMA Polska Sp. z o.o.

WAMA Polska Sp. z o.o. – Obsługa BHP

🔈 Do grona naszych klientów dołączyła w ostatnim czasie WAMA Polska Sp. z o.o. z Gdańska, powierzając nam bezpieczeństwo swoich pracowników. Pełnimy dla niej stały nadzór BHP ⛑ na 3 budowach.
WAMA działa w branży projektowo – budowlanej na rynku szwedzkim 🇸🇪, a od 2018 r. także w Polsce 🇵🇱. Specjalizuje się w projektowaniu architektonicznym 📐 i konstrukcyjnym, generalnym wykonawstwie, wykonawstwie konstrukcji oraz kompleksowej obsłudze inwestycji.
Realizuje przede wszystkim obiekty kubaturowe:
✅ mieszkaniowe,
✅ zbiorowego zamieszkania (co-living, senior living, akademiki, PRS),
✅ hotelowe,
✅ biurowe,
✅ produkcyjne,
✅ projekty infrastrukturalne (w Szwecji).
Na szwedzkich budowach Wama zdobyła doświadczenie w technologii pełnej prefabrykacji żelbetowej, w której cała konstrukcja, nie tylko schody czy balkony, ale również ściany osłonowe są dostarczane na miejsce montażu w całości. Taki sposób budowy umożliwia wykonanie stanu surowego przez 3-krotnie mniejszy zespół pracowników niż w technologiach tradycyjnych.
🏗 Montaż elementów prefabrykowanych jest cichszy i szybszy niż podczas klasycznej budowy, gdyż odbywa się bezpośrednio z pojazdów, czyli bez składowania elementów na placu budowy. Pozwala to na zmniejszenie zaplecza budowy i ogranicza do minimum jej uciążliwość 🎧 dla sąsiedztwa.
Zapraszamy do współpracy firmy z branży budowlanej❗ Skontaktuj się z nami 👇👇👇
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz