Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania z ZUS?
 

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania z ZUS?

Dofinansowanie ZUS

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania z ZUS?

 


To już ostatnia szansa na skorzystanie z obecnej formy programu „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy” prowadzonego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nabór wniosków trwa do 27 marca, a kwota bezwrotnego wsparcia finansowego może sięgnąć nawet 300 000 złotych brutto. Sprawdź, dlaczego warto z tego skorzystać i jak możemy Ci pomóc.

 

To już ostatnia edycja konkursu w tej formie

 

Wszystko na to wskazuje, że będzie to ostatnia edycja programu „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy” w obecnej formie. Nabór wniosków trwa tylko przez kilka tygodni i zakończy się 27 marca. W związku z tym nie ma czasu do stracenia. Warto sprawdzić, na czym polega udział w konkursie i jakie korzyści może osiągnąć Twoje przedsiębiorstwo. W ocenie zasadności wzięcia udziału w postępowaniu pomogą Ci nasi eksperci.

 

Dlaczego warto z tego skorzystać?

 

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z dofinansowania z ZUS. Przede wszystkim to szansa na uzyskanie środków niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Skorzystanie z zewnętrznego dofinansowania zmniejsza wkład własny, a wsparcia ma charakter bezzwrotny. Otrzymane pieniądze można wydatkować m.in. na: modyfikację maszyn, wentylację, klimatyzację (w określonych warunkach), systemy przeciwpożarowe i zabezpieczenia, zabezpieczenia prac na wysokości, wózki elektryczne, agregaty z masztem, balustrady, windy, autoklawy, stoły spawalnicze i wiele więcej. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

 

Udział w konkursie mogą wziąć tylko płatnicy składek ZUS, którzy:

 

– nie zalegają z opłacaniem podatków;
– nie zalegają z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne;
– nie ubiegają się o uzyskanie dofinansowania z ZUS przed upływem trzech lat od uzyskania wpłaty z poprzednich edycji konkursu;
– nie ubiegają się o uzyskanie dofinansowania z ZUS przed upływem trzech lat od dnia zwrotu dofinansowania (jeżeli zostali do tego zobowiązani);
– nie znajdują się: pod zarządem komisarycznym, w stanie upadłości, w toku likwidacji, postępowania układowego z wierzycielami, postępowania upadłościowego.

 

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, to zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem. Kwota dofinansowania z ZUS sięga nawet 300 000 złotych przy wkładzie własnym na poziomie 20%. W przypadku bardziej szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Kompleksowe wsparcie ekspertów Inżynierii BHP

 

Nasza firma od lat wspiera przedsiębiorców w uzyskiwaniu dofinansowania ZUS. Na przestrzeni ostatnich konkursów zbudowaliśmy pozycję lidera w tym obszarze. Oferujemy kompleksowe wsparcie w całym procesie. Obejmuje ono nie tylko przygotowanie wniosku konkursowego, ale również pomoc w ocenie ofert od dostawców i prowadzeniu pomiarów laboratoriów czy też procesowanie i rozliczenie otrzymanych środków. Gwarantujemy wysoką skuteczność działania i jesteśmy podmiotem polecanym m.in. przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu zapoznania się z ofertą potencjalnej współpracy.

 Zadzwoń teraz