Promonte Budownictwo – Nadzór BHP – Inżynieria BHP

Promonte

Promonte Budownictwo – Nadzór BHP – Inżynieria BHP

😀 W gronie naszych klientów serdecznie witamy PROMONTE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. z Warszawy, której świadczymy usługi stałego nadzoru BHP na budowie realizowanej dla inwestora Echo Investment z Kielc.

🏙 W jej ramach wznoszony jest zespół dwóch budynków zamieszkania zbiorowego o wysokościach 7 i 8 kondygnacji naziemnych, o łącznej kubaturze 144 752 m3. Będą to lokale mieszkalne na wynajem długoterminowy, nie przeznaczone do sprzedaży. Na parterach ze wszystkich stron powstaną lokale usługowe 🥖 ✂
Pod nimi utworzony zostanie podziemny parking 🚙🚗

Inwestycja zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Nowomiejskiej, na obszarze dawnej Stoczni Gdańskiej ⚓ – tuż obok budynku Europejskiego Centrum Solidarności i historycznej Sali BHP.
Blisko stąd do kulturalno-gastronomicznej 🍹🍕 części Młodego Miasta, gdzie swoją siedzibę znalazły: 100cznia, Ulica Elektryków wraz klubem muzycznym 🎤🎸 B90 oraz nowo otwarty food hall Montownia.

🏗 Spółka Promonte Budownictwo działa na rynku budowlanym od 2012 r. Specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych, również obiektów o znacznych wysokościach m.in. może pochwalić się wykonaniem 49-piętrowej wieży budynku Warsaw Spire.

Zapraszamy wszystkie firmy budowlane do współpracy 👇👇 Z nami możecie budować bezpiecznie❗
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543Zadzwoń teraz