PRIMAVERA HOTELE Sp. z o.o. – Obsługa BHP

PRIMAVERA HOTELE Sp. z o.o

PRIMAVERA HOTELE Sp. z o.o. – Obsługa BHP

😎 Majówka trwa w najlepsze, więc wielu z Was zapewne wybrało hotel na miejsce majowego odpoczynku.
My zaś do hoteli jeździmy do pracy, nadzorować w nich BHP 🦺

🤝Właśnie nawiązaliśmy współpracę z firmą PRIMAVERA HOTELE Sp. z o.o. z Gdyni, która jest właścicielem dwóch obiektów wypoczynkowych w Jastrzębiej Górze, zlokalizowanych po sąsiedzku, w odległości 100 m od Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i morza 🌊🏖

🏨 Hotel Astor istnieje od ponad 20 lat, a od 2021 roku przeszedł wizualną metamorfozę pokoi i części wspólnych (Recepcja, Lobby Bar, Restauracja, SPA), zyskał nowe wnętrza w standardzie De Luxe, nową dziką strefę rozrywki Fun&Jungle i nową kręgielnię 🎳. Goście mają do dyspozycji również basen, saunę🌡 oraz jacuzzi.

🏨 Primavera Jastrzębia Góra oferuje liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych 👨‍👨‍👧‍👦 W obiekcie znajduje się Park Wodny z 3 basenami, zjeżdżalniami, brodzikiem dla dzieci i jacuzzi. Ponadto do dyspozycji gości jest strefa Saun (sauna sucha, parowa oraz infrared) oraz SPA oferujące masaże, floating, komorę hiperbaryczną i tężnię solankową.

📝Oba obiekty przystosowane są do świadczenia usług konferencyjnych dla ponad 1000 osób łącznie.

W celu zapewnienia obsługi gości na najwyższym poziomie🔝, spółka zatrudnia obecnie ponad stu trzydziestu pracowników 👨‍🍳👩‍💼🤵.

Zapraszamy do kontaktu, abyście mogli bezpiecznie świadczyć usługi Waszym klientom❗
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543Zadzwoń teraz