Osiedla ZEN realizowane przez spółkę MURAPOL – Obsługa BHP

Murapol

Osiedla ZEN realizowane przez spółkę MURAPOL – Obsługa BHP

🤩 Z dumą i radością ogłaszamy, że właśnie zakończyliśmy bezwypadkowy nadzór BHP 🦺 na budowie Osiedla ZEN, które jest realizowane przez spółkę MURAPOL z Bielska-Białej.
Murapol Osiedle Zen położone jest w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, pośród łąk i terenów zielonych 🌿. Pomimo oddalenia od centrum miasta, jest świetnie skomunikowane z trójmiejską obwodnicą i Traktem św. Wojciecha
🏢 W ramach inwestycji powstaje łącznie sześć 3-piętrowych budynków z 346 lokalami mieszkalnymi od jedno- do nawet czteropokojowych. Do mieszkań na piętrach przynależą balkony o powierzchni do 9 m2, a do tych na parterze wybrukowane kostką tarasy oraz ogródki nawet 92 m2 🌼🌷
Zaplanowano także 160 miejsc w halach garażowych i 240 miejsc postojowych na zewnątrz 🚙
Klatki schodowe i korytarze są wykańczane przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości 👌: gresów o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych, tynku mozaikowego oraz dużego lustra.
🏗 Murapol jest jednym z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Może pochwalić się swoimi inwestycjami w 19 miastach na terenie naszego kraju m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk.
Realizuje mieszkania w segmencie popularnym oraz popularnym premium z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak:
✅ pakiet antysmogowy – filtry montowane w oknach,
✅ smart home (zdalne sterowanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody).
Jeśli szukasz bezpieczeństwa dla pracowników na budowie, skontaktuj się z nami❗️
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎️ 791-550-140
☎️ 535-988-543


Zadzwoń teraz