Współpraca BHP – Inpro – Obsługa BHP

InproBHP

Współpraca BHP – Inpro – Obsługa BHP

Dziś chwalimy się naszym kolejnym kompleksowym nadzorem w zakresie BHP ⛑. To budowa osiedla City Park na gdańskiej Zaspie, prowadzona przez Inpro S.A.
Inwestycja zlokalizowana jest na dużym osiedlu, w bliskości istniejącej miejskiej infrastruktury – sklepów, szkół, przedszkoli, a równocześnie w sąsiedztwie rozległego parku 🌳🌳i tylko 2,5 km od plaży 🏖.
Stanowi kontynuację projektu City Park, który był realizowany w latach 2011–2015. W tym czasie zrealizowano sześć 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych (obejmujących 516 mieszkań) z częścią usługową oraz:
👉 dwa boiska wielofunkcyjne,
👉 place zabaw,
👉 tereny zielone wzbogacone małą architekturą.
Obecnie wznoszone są 2 budynki: dwunasto- i czternastokondygnacyjny (wraz z kondygnacjami podziemnymi, w których znajdzie się hala garażowa i komórki lokatorskie).
Powstanie w nich 189 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 34 m2 do 61,79 m2, od kompaktowych kawalerek do wygodnych mieszkań trzypokojowych.
Mieszkańcy niektórych mieszkań na parterze będą posiadać przydomowe ogródki🌼🌷, zaś mieszkania na najwyższych piętrach zostaną wyposażone w nasłonecznione tarasy oraz balkony. Z części z nich będzie można podziwiać wody Zatoki Gdańskiej.
W ramach kompleksu zaprojektowano również pasaż handlowy z 20 lokalami handlowo-usługowymi o powierzchniach od 47 m2 do nawet 384 m2.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy developerskie❗
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543
InproBHP1
InproBHP2


Zadzwoń teraz