Obsługa BHP Gdynia - Vistal - Konstrukcje Stalowe
 

Obsługa BHP Gdynia – Vistal – Konstrukcje Stalowe

Case study – Vistal

Kim jest nasz klient i jakie realizuje inwestycje?

Świadczymy usługi dla firmy Vistal Gdynia pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy dla zakładów zlokalizowanych przy ulicy Hutniczej 40 w Gdyni.

Vistal Gdynia jest producentem konstrukcji stalowych, jednym z liderów w produkcji konstrukcji dla branży budowlanej, energetycznej, a także stoczniowej. Dbamy o to, aby pracownicy Vistal Gdynia mogli wykonywać swoje obowiązki zgodnie z przepisami, w sposób bezpieczny dla siebie i współpracowników.

Przedmiot działalności Vistal Gdynia

 

Vistal Gdynia jako producent konstrukcji stalowych, każdą inwestycję jest w stanie zrealizować kompleksowo. Począwszy od projektu konstrukcji, poprzez jej wykonawstwo, transport, montaż i zabezpieczenie antykorozyjne. Vistal Gdynia działa zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

 

Vistal Gdynia, ze względu na swoją lokalizację, może dostarczyć nawet największe konstrukcje w każde miejsce na świecie. Dostęp do portu umożliwia firmie realizacje usług na każdym kontynencie.

 

Dostęp do najnowszej technologii produkcji konstrukcji stalowych oraz specjalistycznych narzędzi i maszyn sprawia, że Vistal Gdynia jest w stanie zrealizować zlecenia na konstrukcje wielkogabarytowe.

 

Firma dba o swój wizerunek oraz bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie bez powodu wybrała naszą firmę, celem zapewnienia najwyższych standardów obsługi pod kątem BHP.

Jakie działania podjęliśmy w Vistal Gdynia?

Działalność, na jakiej opiera się firma Vistal Gdynia, niestety stwarza bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk potencjalnie niebezpiecznych. W związku z tym nasza praca dla Vistal Gdynia musiała być przeprowadzona z dużą dbałością o szczegóły oraz w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, które zapewniła nam obsługa klientów w podobnej branży.

 

Nasza praca dla Vistal Gdynia polega na określeniu potencjalnych zagrożeń wynikających z pracy zarówno na hali produkcyjnej, jak i w biurach firmy. Ponadto, realizujemy kompleksowo instrukcje dla poszczególnych stanowisk w firmie, szkolenia oraz określamy niezbędne wyposażenie dla pracowników każdego szczebla.

 

Ze względu na branżę i specyfikę pracy w Vistal Gdynia, nasze działania muszą być prowadzone z uwzględnieniem zróżnicowanych warunków panujących na terenie firmy.

 

Poprzez nieustanne szkolenia oraz wdrażanie i kontrolę przestrzegania procedur, eliminujemy ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych. Stale dostosowujemy poziom bezpieczeństwa oraz normy do zmieniających się warunków, w tym pojawiania się nowych maszyn i urządzeń.

 

Vistal Gdynia dzięki wybraniu naszej firmy zapewniła sobie kompleksową obsługę BHP. Zarząd nie musi martwić się więc o sporządzenie oraz realizowanie procedur BHP i tym samym o bezpieczeństwo pracowników. Wspieramy Vistal Gdynia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizujemy niezbędne procedury i dbamy o właściwe przeszkolenie pracowników.

Co Vistal Gdynia zyskuje dzięki naszej obsłudze?

Precyzyjna obsługa BHP w firmie takiej jak Vistal Gdynia jest niezbędna, ze względu na zróżnicowane warunki i tym samym zagrożenia wynikające z pracy. Praca przy maszynach obróbczych, urządzeniach transportu poziomego i pionowego, a także praca na wysokościach – to wszystko generuje ryzyko wystąpienia zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych. Dzięki nam firma Vistal Gdynia posiada niezbędne procedury oraz instrukcje, dzięki którym każdy pracownik może bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki.

 

Ryzyko powstania zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych zostało zredukowane do minimum, a firma zyskała rozwiązania, które usprawniają prace, aby ta była zgodna z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa. Przejęliśmy pełną obsługę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie Vistal Gdynia, dzięki czemu firma może skupić się na realizowaniu celów produkcyjnych i marketingowych.

 

Współpraca z nami umożliwia stworzenie bezpiecznego środowiska dla pracowników firmy. Vistal Gdynia zyskał możliwość zbudowania nieposzlakowanej opinii firmy bezpiecznej i przyjaznej pracownikom.

Zadzwoń teraz