Obsługa BHP – INPRO S.A.

Case study – INPRO S.A 

Kim jest nasz klient i jakie realizuje inwestycje?

Jednym z naszych Klientów jest deweloper INPRO S.A. Spółka zajmuje się realizacją inwestycji deweloperskich zarówno w segmencie popularnym, jak i o podwyższonym standardzie. Dodatkowo tworzy realizacje komercyjne oraz zajmuje się świadczeniem usług budowlanych. Wysoka jakość wykonania i ciekawe lokalizacje sprawiają, że INPRO S.A. od lat znajduje się w czołówce przedsiębiorstw deweloperskich w Trójmieście.  

Ostatnio realizowane inwestycje 

 

INPRO S.A. prowadzi wiele ciekawych inwestycji, w których korzysta z naszego wsparcia. Przykłady to między innymi:  

 

  • Debiut w Pruszczu Gdańskim; 
  • Harmonia Oliwska w Gdańsku Oliwie; 
  • Optima w Gdańsku Jasień; 
  • Golf Park w Tuchomiu; 
  • Azymut w Gdyni Małym Kacku;  
  • Kwartał Studencki w Gdańsku Przymorze.  

 

Wszystkie realizacje opierały się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz obecnych trendach i najpopularniejszych rozwiązaniach.  

Jakie podjęliśmy działania?

Realizacja przedsięwzięcia deweloperskiego jest złożonym procesem, który wymaga zapewnienia bezpieczeństwa na wszystkich jego etapach.  

 

Współpraca obejmuje najczęściej wiele przedsiębiorstw oraz dużą liczbę zaangażowanych pracowników. Wykorzystanie podczas budowy ciężkich elementów, praca na wysokości czy tymczasowe konstrukcje zwiększają ryzyko występowania groźnych dla zdrowia i życia wypadków.  

 

Zapobieganie ich występowaniu wymaga podjęcia szeregu działań organizacyjnych, w tym zapewnienia kompleksowego i profesjonalnego nadzoru BHP nad procesem budowlanym 

 

Wsparcie naszego przedsiębiorstwa w ramach realizowanych projektów objęło świadczenie całościowych usług BHP, w skład których weszła między innymi koordynacja działań i sprawowanie nadzoru inwestorskiego pod względem zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie.  

 

Dodatkowo przeprowadziliśmy szkolenia z zakresu BHP dla podwykonawców. Klient przez cały okres realizacji inwestycji mógł liczyć na nasze wsparcie w zakresie bieżącego doradztwa oraz przeprowadzania audytów przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie.  

 

Nasze przedsiębiorstwo było obecne na każdym etapie przedsięwzięcia deweloperskiego. Doświadczeni specjaliści nie ograniczali się jedynie do tradycyjnych usług w dziedzinie BHP, ale również udzielali niezbędnych wskazówek w celu poprawy bezpieczeństwa przy jednoczesnym zapewnieniu wzrostu efektywności pracy. Pozwoliło to na prowadzenie skutecznych i niczym niezakłóconych prac.  

Co klient zyskał dzięki naszemu wsparciu?

Dzięki skorzystaniu z naszego wsparcia Klientowi udało się zakończyć realizację wszystkich inwestycji w terminie. To przyczyniło się do wzrostu zadowolenia kupujących oraz jeszcze bardziej poprawiło wizerunek przedsiębiorstwa na rynku. Podczas prac budowlanych nie doszło do żadnych nagłych wypadków 

 

Także pracownicy wykonujący najniebezpieczniejsze prace wskazywali, że dzięki szkoleniom oraz obowiązującym na budowie procedurom przez cały okres realizacji inwestycji czuli się w pełni bezpiecznie. Każdy z nich został przygotowany do wykonywania powierzonych mu zadań. Pracownicy oprócz wiedzy dysponowali niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami 

 

Sprawne i bezpieczne zakończenie wszystkich przeprowadzanych projektów umożliwiło realizację założeń biznesowych oraz wygenerowanie założonego zysku. To z kolei pozwoliło na planowanie dalszych inwestycji, w których również współpracujemy z Klientem.  

 

Nasze przedsiębiorstwo wywiązało się ze swoich zadań i jest realnym wsparciem dla Klienta w codziennej działalności.  

Zadzwoń teraz