Opis BHP dla Klienta – Mayones Guitars&Basses – BHP Produkcja Instrumentów
 

Mayones Guitars & Basses – BHP Produkcja Instrumentów

Opis BHP dla Klienta – Mayones Guitars&Basses – BHP Produkcja Instrumentów

Mamy przyjemność świadczyć firmie Mayones Guitars & Basses usługi w zakresie BHP związane z produkcją instrumentów muzycznych. Nasze działania pozwalają utrzymać wypadkowość na zerowym poziomie. Dbamy przede wszystkim o to, aby pracownicy nadal mogli tworzyć instrumenty muzyczne z pasją i zachowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy w lutnictwie.

 

Działalność firmy Mayones Guitars & Basses

 

Firma Mayones Guitars & Basses od 1982 r. tworzy instrumenty muzyczne – gitary elektryczne oraz gitary basowe, a także dodatkowo akcesoria z nimi związane takie jak np. paski czy przewody gitarowe. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w ręcznym wykonywaniu instrumentów. Doświadczeni lutnicy stosują unikalne rozwiązania i najwyższej jakości podzespoły, dzięki czemu każdy instrument ma doskonałe właściwości. Pracownicy firmy wykorzystują nie tylko gruntowną wiedzę lutniczą, ale również nowoczesne technologie. Dzięki temu gitary i basy tej marki są instrumentami najwyższej klasy.

 

Firmę cechuje stały charakter rozwoju. Rotacja pracowników jest niewielka. Wynika to z przyjaznej i rodzinnej atmosfery panującej na terenie zakładu pracy. Ze względu na unikalność tworzonych produktów muzycznych firma skupia się przede wszystkim na jakości ich wykonania.

 

Nasze działania BHP w firmie Mayones Guitars & Basses

 

Kompleksowa obsługa BHP w produkcji instrumentów muzycznych jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Materiał wykorzystywany do obróbki większości gitar i basów Mayones jest bardzo drogi. Dlatego ważne jest wyeliminowanie ryzyka jakichkolwiek niespodziewanych zdarzeń związanych z BHP.

 

W firmie Mayones Guitars & Basses nasze działania BHP skupiają się również na regularnych pomiarach szkodliwych dla zdrowia czynników pyłowych. Lutnicy zajmują się obróbką drewna miękkiego, którego pył jest sklasyfikowany jako rakotwórczy. Konieczne jest więc określenie jego stężenia w środowisku pracy i zgłoszenie corocznie odpowiedniej informacji do Wojewódzkiej Inspekcji Pracy i Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej.

 

Podstawą naszych działań jest także rozpoznanie i określenie występowania możliwych zagrożeń i potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń. Doradztwo związane z BHP przy wykonywaniu obowiązków lutniczych otrzymali więc wszyscy pracownicy firmy Mayones Guitars & Basses. Ta wiedza pozwoliła  zwiększyć bezpieczeństwo i higienę pracy przy produkcji gitar i basów

 

Co zyskała firma Mayones Guitars & Basses dzięki współpracy z nami?

 

Dla naszego klienta przeprowadziliśmy kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w lutnictwie. Dzięki temu pracownicy mogą tworzyć wyjątkowe instrumenty na odpowiednio przygotowanych i w pełni przystosowanych do ich potrzeb stanowiskach pracy. Brak wypadków przy pracy świadczy o dobrej identyfikacji zagrożeń i wprowadzeniu odpowiednich procedur ze strony Inżynierii BHP.

 

Zawsze bierzemy pełną odpowiedzialność za właściwe rozpoznanie problemów, odpowiednie instrukcję oraz system szkoleń i przestrzeganie wprowadzonych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach, dla których świadczymy usługi. Firma Mayones Guitars & Basses dzięki współpracy z nami zyskała gotowe rozwiązania, które sprzyjają poprawie ogólnych warunków pracy i zadowolenia pracowników.

 

Chcesz poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy w swojej firmie? Nie czekaj i już teraz skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń teraz