Draco – Obsługa BHP

Draco

Draco – Obsługa BHP

😀 Mamy przyjemność poinformować o naszej nowej współpracy w zakresie stałego nadzoru BHP 🦺, którą nawiązaliśmy z Przedsiębiorstwem Specjalistycznym DRACO LESIŃSKI Sp. j. z Gdańska.
Firma powstała w 1990 roku w Gdańsku i specjalizuje się w wykonywaniu badań nieniszczących (nie powodujących zmian we właściwościach użytkowych) elementów spawanych, kutych, walcowanych, odlewanych oraz ocenie stanu konstrukcji stalowych.
Wieloletnie doświadczenie pracowników umożliwia firmie oferowanie szerokiego wachlarza badań takich jak:
🔎 wizualne (VT),
🔎 penetracyjne (PT),
🔎 magnetyczno-proszkowe (MT),
🔎 prądów wirowych (ET),
🔎 szczelności metodą pęcherzykową i ultradźwiękową (LT),
🔎 radiograficzne (RT),
🔎 ultradźwiękowe pomiary grubości (UTT),
🔎 ultradźwiękowe.
W swoim laboratorium Draco zatrudnia doświadczonych operatorów NDT, posiadających uznawane na całym świecie certyfikaty II oraz III stopnia, jak również pracujących z dostępu linowego, co umożliwia kierowanie oferty do specjalistycznych 🏗⚙ sektorów gospodarki.
Firma dostosowuje się całkowicie do oczekiwań klientów i specyfiki ich działań, pracując z lądu, wody, jak i powietrza , ale także w nietypowych terminach: w godzinach nocnych 🌃 czy w dni wolne od pracy.
Zapraszamy do współpracy firmy, które działają na wysokościach i chcą to robić bezpiecznie❗ Skontaktujcie się z nami 👇👇👇
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz