Współpraca BHP - Dofinansowanie z ZUS
 

Współpraca BHP – Dofinansowanie z ZUS

ZUS

Współpraca BHP – Dofinansowanie z ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił doroczny konkurs na projekty dotyczące utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej realizowane w 2023 r. (Konkurs Nr 2022.01).
Każdego roku znajduje się wielu niedowiarków, że ZUS coś może dać 😊 Jednak właśnie daje!!!
Na przełomie kilku lat pozyskaliśmy niemal 1 tys. dofinansowań dla firm. Z całą odpowiedzialnością informujemy, iż nie ma drugiej tak skutecznej firmy.
==Jaką kwotę można otrzymać❓==
W tym roku to 300 000 zł brutto, z czego 1 tys. na doradztwo. Wkład własny to 20%, czyli realizować zakupy możemy za kwotę 360 000 tyś zł.
Co najważniejsze kwota dofinansowania jest w brutto, co za tym idzie od pełnej kwoty możemy odliczyć VAT 23%. Czyli tak naprawdę wraca do nas jeszcze 3% z 360 000 zł.
Dofinansowanie nie tyle jest darmowe, co jeszcze na tym zarabiamy 😊 Oczywiście o ile jesteśmy VATowcami.
Niezależnie od wielkości firmy, każdy ma do wykorzystania taką samą kwotę. Rzeczy, które są dofinansowywane, znajdują się w katalogu działań inwestycyjnych ⬇⬇
==Na co można otrzymać dofinansowanie ❓==
Oświetlenie , klimatyzacja , filtrowentylacja , stoły do obróbki ze skrawaniem , stoły spawalnicze , klapy zwrotne i pożarowe , filtracja komór lakierniczych , cyklony , wentylacja , szafy chemiczne , rusztowania jezdne , podnośniki koszowe , zabezpieczenia prac na wysokości , podesty , wózki magazynowe , żurawiki , wciągarki , suwnice , chwytaki manipulatory , wozidła , windy dekarskie , dźwigi towarowe, stoły z regulowaną wysokością , fotele medyczne i fizjoterapeutyczne, urządzenia do dezynfekcji , urządzenia do sterylizacji , zabezpieczenia wykopów , wózki magazynowe , bariery , wózki elektryczne ręcznie prowadzone, komory laminarne , natryski ratunkowe, zabezpieczenia maszyn, sygnalizatory, ograniczenie emisji hałasu , ograniczenie drgań, ograniczenie pól elektromagnetycznych , ograniczenie promieniowania jonizującego, ograniczenie promieniowania optoelektrycznego, ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym , ochrona antyelektrostatyczna, sprzęt zabezpieczający przed upadkiem , stoły do balsamacji ☹
==Kiedy można złożyć wniosek❓==
Termin składania wniosków o dofinansowanie: 6 czerwca – 8 lipca 2022 r.
Jednak już teraz trzeba działać, aby przygotować potrzebną dokumentację❗❗
Po otrzymaniu dofinansowania, do kolejnego można startować dopiero po upływie trzech lat. W naszym koszyku klientów mamy sporo takich firm, które już drugi raz otrzymały dofinansowanie.
==Co dla Was zrobimy❓==
Wykonujemy wszystko od przysłowiowego A do Z – jesteśmy od etapu przygotowywania wniosku , ofert , ocen ryzyka , obciążeń , pomiarów.
Pomagamy przy poprawkach formalnych na których 98% składanych wniosków w Polsce odpada. Zamykamy wniosek, co jest bardzo ważne, ponieważ od tego zależy, czy otrzymacie Państwo drugą transze środków i nie będziecie zwracać pierwszej części.
Co więcej w okresie trzech lat można się spodziewać kontroli eksperta z CIOP lub inspektora z ZUS, który może zażądać dodatkowej dokumentacji. Oczywiście my wszystko przygotowujemy w ramach współpracy.
Współpracujemy z:
▪️ dostawcami wszystkich sprzętów, które znajdują się w katalogu działań. Jest to bardzo istotne, ponieważ oferty muszą spełniać rygorystyczne założenia ZUS.
▪️ szeregiem akredytowanych laboratoriów badań środowiska pracy honorowanych przez ZUS, a jest to niezbędne do pozyskania środków na np. wentylację , filtrowentylację.
▪️ Rzeczoznawcami BHP , PPOŻ – bez których nie ma możliwości pozyskania filtrowentylacji czy oświetlenia.
Zatrudniamy wielu Specjalistów ds. BHP, także wszystkie załączniki wymagane przez ZUS wykonywane są na wysokim poziomie. Jesteśmy największą firmą od BHP w Trójmieście.
==Jako jedyni w Polsce – odpowiedzcie sobie Państwo dlaczego? ==
✔ działamy również na zasadzie sukcesu , jednak dopiero od kwoty 200 tyś zł.
✔ mamy zapis w umowie, iż w przypadku nie otrzymania dofinansowania wniosek składamy ponownie nieodpłatnie.
✔ jesteśmy polecani przez Polską Izbę Przemysłu Drzewnego oraz Izby Dekarskie m.in. z Lublina.
==Warunki udziału w konkursie==
Do konkursu może przystąpić płatnik składek, który spełnia łącznie następujące warunki:
◾nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia zdrowotne;
◾nie zalega z opłacaniem podatków;
◾nie znajduje się w stanie upadłości, pod zarządem komisarycznym, w toku likwidacji, postępowania upadłościowego lub postępowania układowego z wierzycielem;
◾nie ubiega się o kolejne dofinansowanie przed upływem 3 lat od dnia wypłaty przez ZUS całości ostatniego dofinansowania;
◾nie ubiega się o kolejne dofinansowanie przed upływem 3 lat od dnia zwrotu dofinansowania, do którego został zobowiązany.
Nie czekaj❗❗
Zostaw swój adres email na Messengerze lub napisz na biuro@inzynieriabhp.pl lub zadzwoń:
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz