Współpraca BHP - Dofinansowanie z ZUS
 

Dofinansowanie z ZUS – KORDENT

KORDENT

Dofinansowanie z ZUS – KORDENT

Pieniądze z ZUS na poprawę BHP wspierają również przedsiębiorców z branży medycznej.
💰 Dzięki naszej pomocy podczas pisania wniosku w 2021 roku, pani dr Małgorzata Korsak-Frątczak z Lubonia działająca pod marką KORDENT Stomatologia https://www.stomatolog-lubon.pl/, tel. 608 030 760), otrzymała dofinansowanie w wysokości 98 018,20 zł na zakup:
✔ autoklawu,
✔ myjni termodezynfekatora,
✔ plazmy.
Gabinet stworzono z myślą o całych rodzinach, w którym zapewnia się w kompleksowe leczenie i poprawę estetyki w jamie ustnej 🦷.
Dużą wagę przykłada się do wykorzystania najnowocześniejszych technologii, aby wszystkie zabiegi przeprowadzane były bezboleśnie.
Dzięki doświadczonemu w różnych dziedzinach personelowi, Kordent może oferować swoim pacjentom następujące usługi stomatologiczne:
👉 stomatologia zachowawcza,
👉 stomatologia estetyczna,
👉 chirurgia stomatologiczna,
👉 endodoncja.
Ponadto gabinet specjalizuje się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej, a także zabiegach z zakresu kosmetologii lekarskiej, stosując:
💉kwas hialuronowy,
💉botox.
Twoja firma również może teraz skorzystać ze środków na poprawę BHP ⛑. Tylko do 8 lipca trwa nabór wniosków w konkursie ZUS:
Podpowiemy, o co możesz aplikować dla Twojej działalności. Pomożemy przygotować wniosek wraz z potrzebną dokumentacją❗ Skontaktuj się z nami👇👇👇
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz