BUDNER INWESTYCJE Sp. z o.o. – Nadzór BHP – Inżynieria BHP

Budner Inwestycje

BUDNER INWESTYCJE Sp. z o.o. – Nadzór BHP – Inżynieria BHP

🤩 Nasza współpraca z BUDNER INWESTYCJE Sp. z o.o. w zakresie nadzoru BHP 🦺przebiegła szczęśliwie. Właśnie zakończyło się wznoszenie II etapu osiedla klasy premium Oliva Koncept, podczas którego nie wydarzył się żaden wypadek❗ Gratulujemy wykonawcy dbałości o zdrowie pracowników 👏
Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. ul. Karwieńskiej, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego 🌳🌳. Osiedle zostało zaprojektowane w ten sposób, aby sprawiało wrażenie wtopionego w zieleń. W tym celu wszystkie miejsca postojowe dla 🚗 zaplanowano w garażach podziemnych, a przestrzeń pomiędzy budynkami wypełniono roślinami 🌼🌷.
Wszystkie 10 budynków wykończono jednakowo materiałami wysokiej jakości: ściany pokryto ceglaną elewacją, a na dachach ułożono klasyczną dachówkę. Trzyszybowe okna 🪟 oraz żaluzje i automatyczne rolety zewnętrzne pozwalają na zachowanie komfortu termicznego 🌡 w każdym mieszkaniu.
To wyjątkowe miejsce, położone jest w odległości kilku minut spacerem od centrum historycznej Oliwy – Katedry Oliwskiej, Pałacu Opatów i przylegającego do niego parku oraz zabytkowych kamienic. W pobliżu znajdują się wspaniałe tereny rekreacyjne tj. słynne gdańskie ZOO 🐪🐵🦘🐧, Wzgórze Pachołek czy Staw Młyński.
Jednocześnie blisko jest do nowoczesnego centrum biurowego, poczty, sklepów i szkół.
Zapraszamy do kontaktu firmy deweloperskie👇👇👇 Z nami możecie budować bezpiecznie❗
📧 biuro@inzynieriabhp.pl
☎ 791-550-140
☎ 535-988-543


Zadzwoń teraz