Współpraca z KOMA Oświetlenie - BHP dla Sklepu - Gdynia
 

Współpraca z KOMA Oświetlenie – BHP dla Sklepu – Gdynia

Inżynieria BHP Oświetlenie

Współpraca z KOMA Oświetlenie – BHP dla Sklepu – Gdynia

 
 
Z radością informujemy, że do grona naszych klientów, których objęliśmy usługą stałego nadzoru BHP dołączyła firma KOMA.
Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA jest liderem na trójmiejskim rynku oświetleniowym od ponad 30 lat. Obecnie prezentuje swoją ofertę w sklepach stacjonarnych w Gdańsku, w Gdyni i dwóch w Warszawie.
 
Oprócz działalności handlowej zajmuje się również projektowaniem oświetlenia i ofertowaniem pod inwestycje. Współpracuje z architektami, którym doradza w zakresie dużych projektów, prywatnych domów i mieszkań. Dzięki doświadczonemu zespołowi projektantów potrafi stworzyć kompleksowy projekt i dopasować go do konkretnego budynku czy stylu wnętrza.
Ponadto KOMA realizuje swoją sprzedaż poprzez sklep internetowy oferujący ponad 30 tys. produktów oświetleniowych, ale także elementy dekoracyjne wystroju wnętrz: stoliki, lustra, krzesła itp.
 
Jak pisze o sobie:
„Naszymi atutami są wysoka jakość usług i produktów oraz profesjonalne doradztwo. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami i projektantami oświetlenia przedstawiamy starannie dobraną ofertę produktową oraz realizujemy najbardziej zaawansowane projekty oświetleniowe.
 
Oferujemy kompleksowe oświetlenie domu, biura, restauracji, hotelu, obiektów architektonicznych itp. Prezentujemy zróżnicowane wzornictwo, dopasowane do każdego stylu wnętrza. Swoich dostawców wybieramy bardzo starannie, bazując na czołówce producentów polskich oraz włoskich, hiszpańskich, austriackich, niemieckich i portugalskich.”
Inżynieria BHP Oświetlenie
Inżynieria BHP Oświetlenie
Inżynieria BHP Oświetlenie
Inżynieria BHP Oświetlenie
Tags:


Zadzwoń teraz