Współpraca z Portem Lotniczym Gdańsk – BHP Port Lotniczy

BHP Port Lotniczy

Współpraca z Portem Lotniczym Gdańsk – BHP Port Lotniczy

Miło nam poinformować iż zakończyliśmy nadzór BHP nad rozbudową konstrukcji stalowej Portu Lotniczego w Gdańsku.

Prace objęły budowę nowego pirsu zachodniego, stanowiącego przedłużenie terminalu T2. Roboty trwały przez ostatnie dwa lata, angażując setki pracowników. Dzięki tak dużej inwestycji, Port Lotniczy w Gdańsku zyskał ponad 16000 m2 powierzchni, która pozwala pasażerom przemieszczać się w bardziej komfortowych warunkach.

Budowa nowego pirsu objęła cztery klatki schodowe, nową rampę, podjazd VIP oraz niezbędną infrastrukturę wraz z placem manewrowym dla autobusów.

Przebudowa terminala objęła centralną halę bezpieczeństwa, halę odbioru bagażu, strefę przylotów Schengen, bagażownię i strefę kontroli paszportowej, jak również korytarz tranzytowy.

Kompleksową usługę nad całością procesów związanych z bezpieczeństwem i higieny pracy prowadziła firma Inżynieria BHP Sp. z o.o. Nadzorowaliśmy każdy etap budowy, a także kontrolowaliśmy bieżącą zgodność podejmowanych działań z przepisami prawa. Nasi specjaliści przez cały czas byli obecni podczas prac budowlanych.

Możemy z dumą ogłosić, że w toku realizacji prac nie doszło do ani jednego wypadku przy pracy, a inwestycja została zakończona w zaplanowanym terminie. Cieszymy się, że dzięki naszym wysiłkom i zaangażowaniu Port Lotniczy w Gdańsku stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym i bezpiecznym miejscem dla setek tysięcy podróżujących osób.

Dziękujemy za pokładane w nas zaufanie.

Port Lotniczy BHP
Port Lotniczy BHP
Port Lotniczy BHP


Zadzwoń teraz