Obsługa BHP - Motoryzacja
 

Obsługa BHP – Mercedes Benz Witman

Case studyMercedes Benz Witman

Świadczymy stałą obsługę pod kątem zapewnienia należytego przestrzegania obowiązków i procedur z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w salonie samochodowym Mercedes Benz Witman zlokalizowanym przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku.

 

Mercedes Benz Witman zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych. Słynie z dbałości o szczegóły. Obsługa klientów marki premium zobowiązuje do utrzymania najwyższego poziomu organizacji w każdym aspekcie działalności.

Przedmiot działalności Klienta

Mercedes Benz Witman oferuje szeroki wybór samochodów. Asortyment obejmuje nie tylko standardowe modele, ale również limuzyny, coupé, kabriolety czy off-roadery. Mercedes Benz Witman stawia na najwyższej jakości obsługę klientów oraz stworzenie komfortowych warunków dla pracowników. Przedsiębiorstwo chciało zapewnić najwyższą jakość również w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpraca z nami pozwoliła spełnić te oczekiwania.

Jakie działania zostały przez nas podjęte?

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie salonu samochodowego tylko pozornie pozbawione jest skomplikowanych wymagań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dbanie o aspekty związane z BHP jest równie ważne tak w przypadku przedsiębiorstw usługowych, jak i produkcyjnych czy działających w branży deweloperskiej.

 

Nasze wsparcie obejmuje nie tylko zorganizowanie działalności głównej sali salonu, ale również obsługę biur, korytarzy, okolic budynku itp. Ryzyko wystąpienia wypadków zwiększają między innymi sprzedawane pojazdy, wyposażenie salonu oraz wykonywane w nim na co dzień czynności. Nadzór BHP musi być kompleksowy i uwzględniać wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa.

 

Przeprowadzamy szkolenia kadry pracowniczej oraz gwarantujemy kontrolę realizacji procedur. Inicjujemy wdrażanie nowych technologii, które zwiększają poziom bezpieczeństwa w salonie, proponując w razie potrzeby możliwe formy dofinansowania. Trzymamy się międzynarodowych standardów. Doświadczenie w dziedzinie sprawia, że jesteśmy w pełni skuteczni.

 

Klient nie musi martwić się o kontrole stanu BHP w przedsiębiorstwie. Wspieramy go w procesie inspekcji, a także na bieżąco przeprowadzamy audyty obecnej sytuacji w salonie.

 

Wspieramy Mercedes Benz Witman w każdym obszarze działalności i pomagamy na bieżąco realizować nowe projekty, przy jednoczesnym dbaniu o sprawną realizację zadań standardowych. Zapewniamy kompleksowy nadzór BHP, dzięki któremu Klient nie musi szukać kilku usługodawców.

Co zyskał Klient dzięki naszemu wsparciu?

Dzięki nawiązaniu współpracy z nami Klient usprawnił działanie procedur z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Przyczyniło się to do wzrostu zadowolenia pracowników oraz jeszcze większego usprawnienia działalności salonu. Mercedes Benz Witman sukcesywnie powiększa grono swoich zadowolonych klientów. Może liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie rozwoju.

 

Rozpoczęcie współpracy usprawniło działanie przedsiębiorstwa z uwagi na fakt, że w pełni przejęliśmy na siebie obowiązki z zakresu obsługi BHP na terenie salonu. Ryzyko powstania wypadków zostało ograniczone do minimum. Wprowadzone procedury i dodatkowe zabezpieczenia zmniejszyły koszty utrzymania zakładu. Rozwiązania zostały w pełni dopasowane do potrzeb Klienta, a jednocześnie okazały się niezwykle innowacyjne.

 

Współpraca zapewniła Klientowi poprawę działalności przedsiębiorstwa. Staliśmy się stałym wsparciem podczas wykonywania codziennych zadań oraz realizacji nowych projektów.

Call Now ButtonZadzwoń teraz